Uniwersytet Jana Kochanowskiego   
WYDZIAŁ  PEDAGOGIKI  i  PSYCHOLOGII
UNIWERSYTET  JANA KOCHANOWSKIEGO  W  KIELCACH
   Wydział Pedagogiczny i Artystyczny
wybory
 
 rok 2018 
 rok 2017 
 rok 2016 
 rok 2014 
 rok 2012 

Wybory uzupełniające w kadencji 2016 - 2020 [#WyboryWPiA]
Ogłoszenia i obwieszczenia Wydziałowej Komisji Wyborczej
Uchwały Wydziałowej Komisji Wyborczej


wybory - obwieszczenia
Ogłoszenia i obwieszczenia Wydziałowej Komisji Wyborczej [#Obwieszczenia]
 
     Zgłoszenie kandydatury nauczyciela akademickiego do Senatu [.PDF]  [.DOCX]
 
     Zgłoszenie kandydatury nauczyciela akademickiego do Rady Wydziału [.PDF]  [.DOCX]
 
  pdf    Obwieszczenie nr 17 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK w Kielcach z dnia 23 listopada 2018 r. w sprawie wyborów uzupełniających do Rady Wydziału w kurii nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego zatrudnionych na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym UJK w Kielcach na kadencję 2016-2020. 
 
  pdf    Obwieszczenie nr 16 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK w Kielcach z dnia 7 listopada 2018 r. w sprawie zmiany terminu składania zgłoszeń kandydatów do Rady Wydziału w kurii nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego zatrudnionych na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym UJK w Kielcach na kadencję 2016-2020. 
 
  pdf    Obwieszczenie nr 15 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK w Kielcach z dnia 31 października 2018 r. w sprawie uzupełnienia składu Rady Wydziału w kurii nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego zatrudnionych na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym UJK w Kielcach na kadencję 2016-2020. 
 
  pdf    Obwieszczenie nr 14 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK w Kielcach z dnia 15 marca 2018 r. w przedmiocie ustalenia listy kandydatów w wyborach uzupełniających do Senatu Uniwersytetu na kadencję 2016-2020. 
 
  pdf    Ogłoszenie Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK w Kielcach w sprawie miejsca i czasu wyborów uzupełniających do Rady Wydziału spośród samodzielnych nauczycieli akademickich na kadencję 2016-2020. 
 
  pdf    Obwieszczenie nr 13 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK w Kielcach z dnia 13 czerwca 2017 r. w sprawie miejsca i czasu wyborów uzupełniających do Rady Wydziału spośród nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego na kadencję 2016-2020. 
 
  pdf    Ogłoszenie Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK w Kielcach w sprawie kolejnego terminu zgłaszania kandydatów w wyborach uzupełniających do Rady Wydziału spośród samodzielnych nauczycieli akademickich na kadencję 2016-2020. 
 
  pdf    Obwieszczenie nr 12 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK w Kielcach z dnia 6 czerwca 2017 r. w sprawie kolejnego terminu zgłaszania kandydatów w wyborach uzupełniających do Rady Wydziału spośród samodzielnych nauczycieli akademickich na kadencję 2016-2020. 
 
  pdf    Ogłoszenie Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK w Kielcach w sprawie zgłaszania kandydatów w wyborach uzupełniających do Rady Wydziału spośród samodzielnych nauczycieli akademickich na kadencję 2016-2020. 


wybory - uchwały
Uchwały Wydziałowej Komisji Wyborczej [#Uchwaly]
 
  pdf    Uchwała Nr 48 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK w Kielcach z dnia 13 grudnia 2018 r. w sprawie ustalenia wyników wyborów uzupełniających do Senatu Uniwersytetu spośród nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub stopień naukowy doktora habilitowanego zatrudnionych na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. 
 
  pdf    Uchwała Nr 47 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK w Kielcach z dnia 31 października 2018 r. w sprawie uzupełnienia składu Rady Wydziału na kadencję 2016-2020 w kurii nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego zatrudnionych na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. 
 
  pdf    Uchwała Nr 46 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK w Kielcach z dnia 22 marca 2018 r. w sprawie ustalenia wyników wyborów uzupełniających do Senatu Uniwersytetu spośród nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub stopień naukowy doktora habilitowanego zatrudnionych na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. 
 
  pdf    Uchwała Nr 45 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK w Kielcach z dnia 8 marca 2018 r. w sprawie wyznaczenia miejsca i czasu zgłaszania kandydatów w wyborach uzupełniających do Senatu na kadencję 2016-2020 spośród nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego zatrudnionych na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. 
 
  pdf    Uchwała Nr 44 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK w Kielcach z dnia 8 marca 2018 r. w sprawie uzupełnienia składu Rady Wydziału na kadencję 2016-2020 w kurii nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego zatrudnionych na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. 
 
  pdf    Uchwała Nr 43 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK w Kielcach z dnia 23 listopada 2017 r. w sprawie ustalenia wyników wyborów uzupełniających do Rady Wydziału spośród nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego zatrudnionych na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kadencję 2016-2020. 
 
  pdf    Uchwała Nr 42 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK w Kielcach z dnia 16 listopada 2017 r. w przedmiocie ustalenia listy kandydatów oraz miejsca i czasu wyborów uzupełniających do Rady Wydziału spośród nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego zatrudnionych na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kadencję 2016-2020. 
 
  pdf    Uchwała Nr 41 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK w Kielcach z dnia 9 listopada 2017 r. w sprawie kolejnego wyznaczenia miejsca i czasu zgłaszania kandydatów w wyborach uzupełniających do Rady Wydziału spośród nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego zatrudnionych na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kadencję 2016-2020. 
 
  pdf    Uchwała Nr 40 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK w Kielcach z dnia 30 października 2017 r. w sprawie wyznaczenia miejsca i czasu zgłaszania kandydatów w wyborach uzupełniających do Rady Wydziału spośród nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego zatrudnionych na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kadencję 2016-2020. 
 
  pdf    Uchwała Nr 39 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK w Kielcach z dnia 21 czerwca 2017 r. w sprawie ustalenia wyników wyborów uzupełniających do Rady Wydziału spośród nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub stopień naukowy doktora habilitowanego zatrudnionych na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. 
 
  pdf    Uchwała Nr 38 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK w Kielcach z dnia 13 czerwca 2017 r. w sprawie przyjęcia tekstu Obwieszczenia Nr 13 w przedmiocie ustalenia listy kandydatów oraz miejsca i czasu wyborów uzupełniających do Rady Wydziału spośród nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanegona kadencję 2016-2020. 
 
  pdf    Uchwała Nr 37 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK w Kielcach z dnia 25 maja 2017 r. w sprawie zgłaszania kandydatów w wyborach uzupełniających do Rady Wydziału spośród samodzielnych nauczycieli akademickich na kadencję 2016-2020. 

Main WebpagePrevious Webpage

aktualizowano: 
30.07.2018
przejdź na stronę: 
Wydziału  poprzednią   Uczelni  
webmaster: 
Kazimierz Kunisz  
 poniedziałek, 10 sierpień 2020 r. IP: 81.26.8.179;  CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/).