Uniwersytet Jana Kochanowskiego   
WYDZIAŁ  PEDAGOGIKI  i  PSYCHOLOGII
UNIWERSYTET  JANA KOCHANOWSKIEGO  W  KIELCACH
   Wydział Pedagogiczny i Artystyczny
Komunikaty
  Uwaga: aby obejrzeć niektóre informacje, trzeba mieć zainstalowany program do czytania plików PDF, np. Acrobat Reader.
Szybki dostęp: #start #rrmmdd #student #latest #archiwum

 
Prof. dr hab. Urszula Ślusarczyk oraz dr Jacek Szkurłat zostali wybrani na funkcje prodziekanów Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego w kadencji 2016-2020. Gratulujemy!

Prof. UJK dr hab. Sławomir Koziej ponownie wybrany Dziekanem Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego. Gratulujemy!

Kolejny sukces pracownika naszego wydziału. 9 kwietnia 2016 roku dr Magdalenia Lelonek usłyszała na Stadionie Narodowym Mazurek Dąbrowskiego. Gratulujemy! Szczegóły.

Prof. dr hab. Janusz Król z Instytutu Edukacji Muzycznej, prorektor UJK, otrzymał najwyższe akademickie wyróżnienie: tytuł Doktora Honoris Causa Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego im. Iwana Franki w Drohobyczu. To ukoronowanie udanej, wieloletniej współpracy z ukraińską uczelnią. Tytuł doktora honoris causa profesor Janusz Król odebrał we wtorek, 12 kwietnia. Niedawno natomiast wystąpił z chórem ukraińskiej uczelni przed kielecką publicznością w Filharmonii Świętokrzyskiej. Okazją był jubileusz 40-lecia pracy artystycznej Profesora. Obecność muzyków z Drohobycza na tym wydarzeniu wystawiła świadectwo owocnej współpracy międzyuczelnianej, którą siedemnaście lat temu zainicjował właśnie profesor Janusz Król. Dzięki niemu możliwe stało się organizowanie wymiany studenckiej czy wspólnych projektów artystycznych Uniwersytetu Pedagogicznego im. Iwana Franki i Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Gratulujemy!

Prof. zw. dr hab. Marek Przeniosło oraz prof. UJK dr hab. Barbara Zbroińska ponownie, natomiast prof. zw. dr hab. Marek Ruszkowski po raz pierwszy, wybrani zostali na stanowiska prorektorów Uniwersytetu w nowej kadencji. Gratulujemy!

Prof. zw. dr hab. Jacek Semaniak ponownie wybrany Rektorem Uniwersytetu na kolejną kadencję. Gratulujemy!

[#TowarzystwoHistoriiEdukacjiPrzedstawiciele Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego w Towarzystwie Historii Edukacji. Z satysfakcją informujemy, że Pani prof. dr hab. Ewa Kula wybrana została na kolejną kadencję skarbnikiem Towarzystwa Historii Edukacji, a dr Marzena Pękowska - członkiem Sądu Koleżeńskiego Zarządu Głównego. Gratulujemy!

[#DoradztwoZawodowe] Zapraszamy  studentów, szczególnie I roku I stopnia kierunku pedagogika i praca socjalna, do zapoznania się ze specyfiką studiowania i możliwościami rozwojowymi po ukończeniu specjalności doradztwo zawodowe i personalne podczas Dnia Otwartego specjalności doradztwo zawodowe i personalne.

Konkurs
TreflKonkursNaGreTreflCastorland

Dar krwi

Oceń
[#AnkietyzacjaSzanowni Studenci, Doktoranci, Słuchacze studiów podyplomowych, informujemy, że w dniach od 10 lutego do 10 marca br. poprzez Wirtualną Uczelnię dostępne są elektroniczne ankiety oceniające nauczycieli akademickich, zajęcia dydaktyczne i obsługę administracyjną w jednostkach Uczelni. Ich celem jest poznanie Państwa opinii na temat jakości kształcenia. Wasze oceny uwzględnimy w doskonaleniu procesu kształcenia w Uniwersytecie. Udział w badaniu jest całkowicie anonimowy - system uniemożliwia identyfikację osób wypełniających ankiety. Aby Państwa oceny były obiektywne i wiarygodne, ankiety powinno wypełnić jak najwięcej osób. Prosimy o liczny udział w badaniu. Liczy się każdy głos - Ty też możesz przyczynić się do zmiany na lepsze! 

wybory

Dar krwi

Dar krwi

[#WielkiKonkurs] Wielki Ogólnopolski Konkurs na pamiętniki, wspomnienia, dzienniki i inne wypowiedzi osobiste nauczycieli pod hasłem "Nauczycielskie  przesłanie"
I nagroda - 4 000, II nagroda - 3 000, III nagroda - 2 000
Odezwa konkursowa

[#KonkursFotoEMPI] SKN EMPI zaprasza studentów do udziału w konkursie fotograficznym "Chwytaj chwilę z mobilną fotografią". Informacje   Regulamin konkursu

[#OpenSpace] Jak zrobić karierę w XXI wieku? Dyskusja w niekonwencjonalnej formie: Open Space Technology! Hall CEART 22 X 2015. Czekamy na Ciebie!

[#PraktycznyWymiarNauki] 17 września 2015 w programie "Pytanie na śniadanie" (TVP 2) dr Małgorzata Kwaśniewska z Instytutu Edukacji Szkolnej, prodziekan ds. studenckich i dydaktyki Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego naszego Uniwersytetu, wzięła udział w charakterze eksperta w programie nt. "Jak nauczyć dziecko odrabiania lekcji i samodzielnej nauki w domu?" (obejrzyj tutaj) z cyklu "Witaj szkoło!" (zobacz tutaj).

[#nieczynne] Informujemy, że w dniach od 10 do 23 sierpnia 2015 roku dziekanaty oraz sekretariaty instytutów są nieczynne.

[#DubeltowySukces] Podwójny sukces profesor Małgorzaty Przeniosło - pozyskanie dwóch grantów na badania naukowe. Szczegóły tutaj.

[#stypendia-grand] Nowa edycja Programu Stypendialnego GRAND. Informacje tutaj lub na stronie Funduszu Lokalnego w Kielcach. Termin składania wniosków do 30 VI 2015.

Dar krwi

[#150507] Szkolenie z obsługi systemu antyplagiatowego dla promotorów prac dyplomowych z UJK odbędzie się 7 maja o godz. 14:00 w Auli Głównej CEART przy ul. Krakowskiej 11.

[#150324] Ogólnopolski konkurs
na wyższych uczelniach na koncept kreatywny Kampanii Społecznej
"Piękna bo Zdrowa".
Informacje

[#1504203] Rejestracja potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych. 20-21 kwietnia, 10-18, budynek WPiA, ul. Krakowska 11
Szczegóły

[#150420KONKURS FOTOGRAFICZNY
DLA WSZYSTKICH STUDENTÓW WYDZIAŁU PEDAGOGICZNEGO I ARTYSTYCZNEGO UNIWERSYTETU.
TEMAT PRZEWODNI KONKURSU: "RADOŚĆ ŻYCIA".
Informacje

[#150410]  EDUKACJA I ZABAWA TO WŁAŚNIE MY - INSTYTUT EDUKACJI SZKOLNEJ
Dzień Otwarty UJK, 10.04.2015r. godzina 9:00-14:00, Wydział Nauk o Zdrowiu
Zapraszamy na warsztaty i ćwiczenia ze studentami Instytutu Edukacji Szkolnej obejmujące: zabawy muzyczne i plastyczne ze sztuką, nowoczesne media w promocji aktywności fizycznej dzieci i młodzieży, nowoczesne technologie we wczesnej edukacji.

 
 ARCHIWUM 

Main WebpagePrevious Webpage

aktualizowano: 
30.07.2018
przejdź na stronę: 
Wydziału  poprzednią   Uczelni  
webmaster: 
Kazimierz Kunisz  
 piątek, 28 luty 2020 r. IP: 81.26.8.179;  CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/).
[ wygenerowano w 0.000 s ]