Aktualności

  ⚠️UWAGA!⚠️
  Od 11 czerwca 2019 roku do odwołania wszystkie dziekanaty będą czynne w godzinach 9:00-13:00.
  Uwaga! W sobotę (15.06) godziny otwarcia dziekanatów pozostają bez zmian!
  Loga
  UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH, realizujący projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pn.: NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, ZAPRASZA na szkolenia dla KADRY DYDAKTYCZNEJ.
  [Informacje o szkoleniach];
  [Formularz zgłoszeniowy].

  Zapraszamy pracowników Wydziału do osobistego składania zgłoszeń do projektu Nowa Era Kształcenia (nabór będzie prowadzony do momentu skompletowania wszystkich uczestników) w pok. 1 na formularzu zgłoszeniowym.


  Fundacja Szansa dla Niewidomych Tyflopunkt Kielce, Wydział Pedagogiczny i Artystyczny Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Joanna Winiarska – Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Kielce zapraszają do udziału w konferencji „ZAMKNIJ OCZY, ZOBACZ WIĘCEJ - ŚWIAT OTWARTY DLA NIEWIDOMYCH” organizowanej w ramach projektu – Wielkie Spotkanie Niewidomych, Słabowidzących i Wszystkich Niepełnosprawnych - REHA FOR THE BLIND® IN POLAND 2019, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Andrzeja Bętkowskiego oraz Prezydenta Miasta Kielce Bogdana Wenty. Termin i miejsce konferencji: 12 czerwca 2019 roku, godz. 11:00, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Wydział Pedagogiczny i Artystyczny, CEART – AULA, Kielce, ul. Krakowska 11.
  plakat, program.


  Publiczne obrony rozpraw doktorskich:
  Zbigniew Sikora
  Magdalena Zawisza
  Anna Wolska
  Paweł Borowiecki


  Drodzy Doktoranci i Studenci!
  Zapraszamy do udziału w prelekcji Doktorat 2.0, czyli szkoła doktorska jako nowa forma kształcenia doktorantów. Mgr Aleksy Borówka, pełnomocnik ds. działalności naukowej Krajowej Reprezentacji Doktorantów przedstawi założenia dotyczące szkół doktorskich, a także kluczowe dla doktorantów kształcących się na aktualnych studiach doktoranckich aspekty związane z okresem przejściowym. Wydarzenie wpisuje się w III Forum Doktorantów, które rozpocznie się 10 czerwca (poniedziałek) o godz. 9.00 w auli B1, Wydział Matematyczno-Przyrodniczy UJK w Kielcach. Po wykładzie inaugurującym uczestnicy konferencji przedstawią postery i referaty w sekcjach: nauk humanistycznych i społecznych, nauk ścisłych i przyrodniczych oraz nauk o zdrowiu.
  Serdecznie zapraszamy!
  Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów


  Erasmus Plus
  Erasmus dla studentów i wykładowców. Erasmus for Incoming Students.
  Biuro Wymiany Studentów i Doktorantów rozpoczyna nabór pracowników na wyjazdy dydaktyczne i szkoleniowe w zagranicznych uczelniach i instytucjach w ramach programu Erasmus+ KA103. Rekrutacja potrwa do 7 czerwca 2019 r. Wyjazdy pracowników będą realizowane w roku akademickim 2019/2020.
  Szczegółowe informacje, w tym zasady rekrutacji, realizacji wyjazdów, punktacja i formularze do pobrania znajdują się na stronie Erasmus+ UJK w zakładce PRACOWNIK https://erasmus.ujk.edu.pl/pracownik/.

  MOST

  Do wyboru
  Katalog zajęć do wyboru poza planem studiów.