Aktualności

  Loga
  UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH, realizujący projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pn.: NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, ZAPRASZA na szkolenia dla KADRY DYDAKTYCZNEJ.
  [Informacje o szkoleniach];
  [Formularz zgłoszeniowy].


  Notice: Undefined variable: rr in /html/site/3article.in on line 24
  UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH, realizujący projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pn.: NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, zaprasza studentów II roku studiów stacjonarnych I stopnia kierunku Pedagogika do wzięcia udziału w warsztatach „Współczesne kierunki rozwijania kompetencji komunikacyjno-pedagogicznych”. Wymiar godzin – 60 – realizowanych w trzech modułach podnoszących kompetencje: zawodowe, językowe, cyfrowe (informatyczne) oraz interpersonalne. Wymóg uczestnictwa to znajomość języka angielskiego – komunikacyjna. Dokumenty (formularz zgłoszeniowy wraz z wymaganymi załącznikami; wybór tematyki warsztatów oraz oświadczenie dotyczące znajomości języka angielskiego) należy składać w dniach 21, 22 oraz od 25 do 28 marca w godzinach 10:00-14:00 w budynku Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego UJK, Kielce, ul. Krakowska 11, pokój nr 3.
  [Informacje o projekcie w zakresie wsparcia studentów WPiA - opis tematyki warsztatów];
  [Formularz zgłoszeniowy];
  [Wybór tematyki warsztatów];
  [Oświadczenie o znajomości języka angielskiego].

  UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH, realizujący projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pn.: WYSOKIEJ JAKOŚCI STAŻE dla artystów i pedagogów, ZAPRASZA STUDENTÓW KIERUNKÓW: FILOLOGIA POLSKA: II stopień II rok; I stopień II rok; I stopień III rok; HISTORIA: II stopień II rok; PRACA SOCJALNA: I stopień III rok; I stopień II rok;II stopień I rok, II stopień II rok; WZORNICTWO: I stopień III rok; EDUKACJA ARTYSTYCZNA W ZAKRESIE SZTUK PLASTYCZNYCH: II stopień II rok NA PŁATNE 16 TYGODNIOWE STAŻE. Dokumenty przyjmowane będą od 11.03.2019 r. do 22.03.2019 r. DO GODZINY 10:00 w instytutach na Wydziale Humanistycznym oraz Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym.
  [Szczegóły].

  Zapraszamy pracowników Wydziału do osobistego składania zgłoszeń do projektu Nowa Era Kształcenia (nabór będzie prowadzony do momentu skompletowania wszystkich uczestników) w pok. 1 na formularzu zgłoszeniowym.  Erasmus dla studentów i wykładowców. Erasmus for Incoming Students.
  Biuro Wymiany Studentów i Doktorantów rozpoczyna nabór studentów na studia i praktyki w zagranicznych uczelniach i instytucjach w ramach programu Erasmus+. Rekrutacja potrwa do 5 kwietnia 2019 r. Wyjazdy na studia i praktyki będą realizowane w roku akademickim 2019/2020, ale są jeszcze miejsca dla studentów, którzy chcieliby wyjechać na zagraniczne praktyki latem 2019 r. Szczegółowe informacje, w tym zasady rekrutacji i wniosek dla kandydatów, znajdują się na stronie Erasmus+ UJK w zakładce STUDENT https://erasmus.ujk.edu.pl/erasmus-dla-studentow/, natomiast ogłoszenie o naborze i dane kontaktowe BWSiD można znaleźć w Aktualnościach https://erasmus.ujk.edu.pl/.


  Katalog zajęć do wyboru poza planem studiów.