Aktualności Aktualności Wydziału Pedagogiki i Psychologii UJK
 • 2020-05-27

  Komunikat Dziekana WPP

  Zdjęcie W ostatnich dniach pojawiły się nowe przepisy i informacje, które regulują pracę Uniwersytetu w najbliższym czasie, w tym naszego Wydziału, ze szczególnym uwzględnieniem regulacji dotyczących przebiegu sesji zaliczeniowo-egzaminacyjnej oraz egzaminów dyplomowych/obron.

  czytaj więcej
 • 2020-04-15

  Komunikat Dziekana WPP

  ZdjęcieNauczyciele akademiccy, również osoby zatrudnione na podstawie umów cywilno-prawnych, zobowiązani są do stałego raportowania prowadzonych przez siebie w formie zdalnej zajęć.

  czytaj więcej
 • 2020-03-30

  Komunikat Prodziekana ds. kształcenia

  Komunikat Prodziekana ds. kształceniaPrzedłużenie terminu zaliczeń - w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną w kraju wszystkie dotychczas podjęte pozytywne decyzje dotyczące przesunięcia terminu zaliczeń ulegają prolongacie.

  czytaj więcej
 • 2020-03-24

  Komunikat Dziekana WPP

  Komunikat Dziekana WPPW związku z Zarządzeniem Rektora nr 68/2020 dotyczącym zmian w organizacji zajęć dydaktycznych na tryb zdalny, na Wydziale Pedagogiki i Psychologii powołane zostały osoby/koordynatorzy odpowiedzialni za kształcenie na odległość na poszczególnych kierunkach.

  czytaj więcej
 • 2020-03-17

  Komunikat Dziekana WPP

  Komunikat Dziekana WPPOd dnia 16 marca 2020 roku ogranicza się wstęp interesantów - za wyjątkiem sytuacji, w której Dziekan wyrazi zgodę na przyjęcie interesanta, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa podanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego.
  Punkt kancelaryjny na wydziale: pok. nr 3.
  Telefon do punktu kancelaryjnego: 41 349 6712.

  czytaj więcej
 • 2020-05-13

  Nabór pracowników do projektu Erasmus+ KA103

  Rozpoczyna się nabór pracowników na wyjazdy dydaktyczne i szkoleniowe w zagranicznych uczelniach i instytucjach w ramach programu Erasmus+ KA103 (kraje UE i stowarzyszone). Rekrutacja potrwa do 30 CZERWCA br.

  czytaj więcej
 • 2020-04-22

  Nowe Perspektywy - przedłużenie naboru na warsztaty do 8 V

  Przedłużenie naboru dla studentów II i III roku studiów I stopnia oraz I i II roku studiów II stopnia stacjonarnych kierunku Pedagogika do wzięcia udziału w warsztatach w ramach projektu "Nowe perspektywy rozwoju UJK w Kielcach".

  czytaj więcej
 • 2020-04-14

  Nowe Perspektywy - przedłużenie naboru na staż do 24 IV

  Przedłużenie naboru dla studentów IV roku studiów stacjonarnych kierunku Psychologia do wzięcia udziału w module programów stażowych w ramach projektu "Nowe perspektywy rozwoju UJK w Kielcach".

  czytaj więcej
 • 2020-04-02

  Jednorazowa zapomoga dla studentów i doktorantów

  Istnieje możliwość otrzymania wsparcia finansowego w postaci jednorazowej zapomogi wypłacanej z funduszu stypendialnego oferowanej studentom i doktorantom, którzy w wyniku pandemii utracili źródło dochodu.
  Pełna treść komunikatu

 • 2020-03-24

  Zajęcia warsztatowe w ramach programu POWER realizowane przez Katedrę Muzyki

  W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, zajęcia warsztatowe w ramach programu POWER realizowane przez Katedrę Muzyki odbywać się będą w systemie zdalnym aż do odwołania (harmonogram zajęć pozostaje bez zmian).

  czytaj więcej
 • 2020-03-17

  Informacja o pakiecie Office365 wspomagającym pracę zdalną

  Informujemy, że Uczelnia zakupiła dla pracowników oraz studentów pakiet Office365. Wszyscy pracownicy oraz studenci Wydziału Pedagogiki i Psychologii mają już założone konta w usłudze Office365. Każdy użytkownik licencji typu A3 może go zainstalować na maksymalnie 5 urządzeniach.

  czytaj więcej
 • 2020-03-13

  Komunikat Dziekana WPP

  Szanowni Państwo,
  nauczyciele i studenci,
  w zawiązku z zagrożeniem epidemiologicznym prosimy o maksymalne ograniczenie wizyt w jednostkach administracyjnych Wydziału. Jesteśmy do dyspozycji w kontakcie telefonicznym i mailowym w czasie godzin pracy.

  czytaj więcej
 • 2020-03-11

  Komunikat Dziekana WPP

  W dniu 11.03.2020 r. ukazało się Zarządzenie nr 49/2020 Rektora UJK w Kielcach w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoC-2 wśród społeczności akademickiej UJK w Kielcach. Zgodnie z Zarządzeniem od dnia 12.03.2020 r. do odwołania wstrzymuje się wszelkie zajęcia dydaktyczne.

  czytaj więcej
 • 2020-03-11

  Zawieszenie zajęć od dnia 12 III 2020

  Informujemy, że od dnia 12 marca 2020 r. aż do odwołania wstrzymuje się wszelkie zajęcia dydaktyczne na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

 • 2020-03-07

  50-zimie w Bukowinie - pełna wersja filmu

  Pełna wersja filmu z 50-zimia w Bukowinie, trwająca 1h 48min, ukazująca wydarzenie od przyjazdu gości, poprzez Galę oficjalną z wręczeniem honorowych statuetek 50-zimia, aż po Bal Bractwa Narciarskiego z dekorowaniem medalami za zwycięstwa w Slalomie Pokoleń.

  czytaj więcej
 • 2020-02-04

  Diagnostyka wirusa HPV

  Diagnostyka wirusa HPVSzanowne Panie !
  Zachęcam do skorzystania z zaproszenia prof. dr hab. Stanisława Głuszka i włączenie się w program badań profilaktycznych w kierunku diagnostyki wirusa HPV. Zadbajmy o swoje zdrowie ! Dziekan Wydziału
  prof. UJK dr hab. Agata Chabior

  czytaj więcej
Więcej aktualności
Więcej komunikatów
 • 2020-03-07

  50-zimie w Bukowinie - pełna wersja filmu


  Pełna wersja filmu z 50-zimia w Bukowinie, trwająca 1 godzinę 48 minut, ukazująca wydarzenie w pełnej krasie od przyjazdu gości w dniu 06.03.2020 do Hotelu Grand Stasinda, poprzez Galę oficjalną z wręczeniem honorowych statuetek 50-zimia, aż po Bal Bractwa Narciarskiego z dekorowaniem medalami za zwycięstwa w Slalomie Pokoleń w dniu 07.03.2020. Film ukazuje także spory fragment Mszy Świętej, celebrowanej przez znakomitego księdza Roberta Woszczyckiego, zwanego popularnie "Woszczu". Dużo śmiesznych, poważnych i wzruszających momentów.
  (C) 2020 UJK Kielce. Scenariusz i prowadzenie: Robert Dutkiewicz, Andrzej Szołowski. Kamery: Krzysztof Kupczewski, Tomasz Błaszkiewicz, Piotr Osiakowski /UJK. Montaż, postprodukcja oraz streaming: Krzysztof Kupczewski / WPP UJK.


 • 2020-03-07

  50-zimie w Bukowinie - narciarstwo - pasja, tak było, tak jest ...


  Film powstał z około 12 godzin materiałów źródłowych po wstępnej selekcji przez Andrzeja Szołowskiego z 30 godzin dostarczonych przez Andrzeja Szołowskiego, pracowników SWFiS UJK oraz przez Jolę Krawczyk /żonę śp. Stefana Krawczyka/. Film ukazuje historię szkoleń narciarskich kadry SWFiS oraz obozów narciarskich studentów od 1991 roku do czasów obecnych. Obrazuje kontrast pomiędzy standardami obowiązującymi wówczas i teraz w kwestiach sprzętu, techniki oraz warunków bytowych. Film zawiera także kadry z gali 30- i 40-zimia.
  (C) 2020 UJK Kielce. Materiały: Andrzej Szołowski, śp. Stefan Krawczyk, Piotr Osiakowski, UJK. Wparcie merytoryczne / konsultacja: Andrzej Szołowski / UCS UJK. Montaż i postprodukcja: Krzysztof Kupczewski / WPP UJK.
  W filmie wykorzystano utwór muzyczny "Yakety Sax-Music" James Q. Rich and Boots Randolph.


 • 2020-03-07

  50-zimie w Bukowinie - prezentacja historii powstania SWFiS


  Prezentacja wykonana przez Pana Andrzeja Szołowskiego, wieloletniego pracownika Uczelnianego Centrum Sportu UJK /45 lat minęło/, ukazująca historię powstania SWFiS/UCS na przestrzeni lat oraz charakterystykę postaci pracowników, którzy pracowali bądź pracują obecnie w UCS. Prezentacja przygotowana została na uroczystość otwarcia gali 50-zimia w Bukowinie Tatrzańskiej pokrywającej się z uroczystymi obchodami 50-lecia uczelni.
  (C) 2020 UJK Kielce. Zdjęcia: Andrzej Szołowski / UCS UJK, produkcja: Krzysztof Kupczewski / WPP UJK.


 • 2020-03-07

  50-zimie w Bukowinie - wywiad z Jolą Krawczyk, Stefanem Czernkiem i Tadeuszem Jaworem


  Duża dawka wspomnień na 50-zimie w Bukowinie Tatrzańskiej w wywiadzie z Panią mgr Jolą Krawczyk, wieloletnim pracownikiem Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wywiadu udzielili również najstarsi żyjący studenci SWFiS - Panowie Stefan Czernek oraz Tadeusz Jawor.
  Wywiad zrealizowano w studiu Katedry Psychologii Wydziału Pedagogiki i Psychologii UJK w Kielcach.
  (C) 2020 UJK Kielce. Materiały: Andrzej Szołowski, Jola Krawczyk, UCS UJK. Scenariusz: Andrzej Szołowski, Tomasz Błaszkiewicz. Prowadzenie: Andrzej Szołowski. Goście specjalni: Jola Krawczyk, Stefan Czernek, Tadeusz Jawor. Obsługa studia, postrodukcja: Krzysztof Kupczewski / WPP UJK.
  W filmie wykorzystano motyw muzyczny utworu "Z kopyta kulig rwie" zespołu Skaldowie.
  .


 • 2020-03-07

  50-zimie w Bukowinie - film wspomnieniowy ze zdjęć


  50-zimie w Bukowinie - film wspomnieniowy wykonany ze zdjęć ukazujący mix wydarzeń oraz sytuacji i osób na przestrzeni lat 1969 - 2020, pracowników SWFiS/UCS UJK w Kielcach oraz studentów i instruktorów.
  (C) 2020 UJK Kielce. Scenariusz i koordynacja: Andrzej Szołowski / UCS UJK. Montaż i postprodukcja: Krzysztof Kupczewski / WPP UJK.
  W filmie wykorzystano utwory: "Lubię wracać tam gdzie byłem" Zbigniew Wodecki, "Nazywali go Marynarz - szanta narciarska" - Artur Andrus, "Słodycze" - Golec uOrkiestra oraz "Bukowina I Bez słów" - Wolna Grupa Bukowina
  .


 • 2020-03-07

  50-zimie w Bukowinie - Slalom Pokoleń


  50-zimie w Bukowinie - Slalom Pokoleń na Rusińskim Wierchu to wydarzenie odbywające się co 10 lat, startują w nim osoby w różnym wieku (przedział 20-75 lat). Liczy się oczywiście zabawa oraz lekka rywalizacja. Tegoroczny slalom odbył się 07.03.2020 roku; wszyscy byli wygrani i szczęśliwi.
  (C) 2020 UJK Kielce. Kamery: Krzysztof Kupczewski, Tomasz Błaszkiewicz / UJK. Dron: Marian Lendzion. Produkcja: Krzysztof Kupczewski / WPP UJK.


 • 2019-12-10

  Ubieranie Wydziałowej Choinki 10 XII 2019


  (C) 2019 WPP UJK Kielce. Zdjęcia i produkcja: Krzysztof Kupczewski / WPP UJK.


 • 2019-10-19

  Relacja wideo z I części inauguracji VI edycji Uniwersytetu Dziecięcego UJK


  (C) 2019 WPP UJK Kielce. Zdjęcia: Krzysztof Kupczewski, Kazimierz Kunisz / WPP UJK. Dźwięk: Andrzej Arabski / WPP UJK. Produkcja: Krzysztof Kupczewski / WPP UJK. Realizacja TV: Krzysztof Kupczewski, Kazimierz Kunisz, Andrzej Arabski / WPP UJK..


 • 2019-10-19

  Zapis transmisji z II części inauguracji VI edycji Uniwersytetu Dziecięcego UJK


  (C) 2019 WPP UJK Kielce. Kamery: Krzysztof Kupczewski, Kazimierz Kunisz, Krzysztof Kwaśniewski. Produkcja, efekty specjalne, streaming: Krzysztof Kupczewski / WPP UJK. Realizacja TV: Krzysztof Kupczewski, Kazimierz Kunisz, Andrzej Arabski / WPP UJK..


Więcej filmów