Aktualności Aktualności Wydziału Pedagogiki i Psychologii UJK

  KOMUNIKATY DZIEKANA

 • 2020-12-22

  Prof. dr hab. Małgorzata Przeniosło w Konwencie Doskonałości Naukowej

  Miło nam poinformować, że Pani prof. dr hab. Małgorzata Przeniosło została powołana zarządzeniem Rektora na członka Konwentu Doskonałości Naukowej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, reprezentując tym samym nasz Wydział.
  Zadaniem Konwentu jest opiniowanie wniosków o nadanie godności honorowych przewidzianych postanowieniami Statutu Uczelni, w szczególności tytułu doktora honoris causa.
  Serdecznie gratulujemy!


 • 2020-12-21

  Zatrudnienie w Dublinie

  Szanowni Państwo, Absolwenci WPP,
  zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą pracy i zatrudnienia w sieci 11 przedszkoli na terenie Dublina w Irlandii. Oferta obejmuje stanowiska dla absolwentów studiów pedagogicznych.

  czytaj więcej

 • 2020-12-04

  Szkolenie Prawa i obowiązki studenta 9 XII

  Uczelniana Rada Samorządu Studentów UJK w Kielcach serdecznie zaprasza wszystkich studentów, a w szczególności studentów pierwszych lat, na szkolenie "Prawa i obowiązki studenta", które odbędzie się online na platformie MS Teams, w środę 09.12.2020 r. o godzinie 10:00. Szkolenie jest obowiązkowe dla starostów lat. Nieobecność na zajęciach, które odbywają się w czasie szkolenia będzie usprawiedliwiona.

  czytaj więcej

 • 2020-12-01

  Publiczne obrony rozpraw doktorskich 14 IX 2020

  Informujemy, że w dniu 14 grudnia 2020 roku odbędą się w formie zdalnej publiczne obrony rozpraw doktorskich:
  mgr Renaty Kopyś
  mgr Magdaleny Kalisty-Jasiak


Więcej aktualności
  Aktualności Aktualności Wydziału Pedagogiki i Psychologii UJK

  KOMUNIKATY DZIEKANA

 • 2020-11-13

  Nasi naukowcy w sekcjach KNP PAN

  Miło nam poinformować, że w składach sekcji Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN znalazły się przedstawicielki naszego wydziału: prof. dr hab. Bożena Matyjas, prof. UJK dr hab. Agata Chabior, prof. UJK dr hab. Zuzanna Zbróg.

  czytaj więcej

 • 2020-10-23

  Organizacja roku akademickiego

  Na mocy Zarządzenia Rektora nr 122/2020 została zmodyfikowana zczegółowa organizacja roku akademickiego 2020/2021 na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych.

  czytaj więcej

 • 2020-10-19

  List otwarty Dziekana Wydziału

  W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce i jej konsekwencjami dla funkcjonowania Uniwersytetu Jana Kochanowskiego oraz Wydziału Pedagogiki i Psychologii, Dziekan WPP, dr hab. prof. UJK Mariola Wojciechowska, kieruje do społeczności akademickiej Wydziału list otwarty.

  czytaj więcej

 • 2020-10-19

  Ważne informacje dla studentów

  Dziekanat Wydziału przekazuje ważne informacje związane z przejściem na tryb zdalny - anulowanie rezerwacji oraz sposób składania wniosków.
  Organizacja obsługi studentów w dziekanatach dydaktycznych
  Instrukcja składania wniosków o stypendium socjalne oraz o stypendium rektora na rok akademicki 2020/2021


Więcej komunikatów
 • 2020-03-07

  50-zimie w Bukowinie - pełna wersja filmu


  Pełna wersja filmu z 50-zimia w Bukowinie, trwająca 1 godzinę 48 minut, ukazująca wydarzenie w pełnej krasie od przyjazdu gości w dniu 06.03.2020 do Hotelu Grand Stasinda, poprzez Galę oficjalną z wręczeniem honorowych statuetek 50-zimia, aż po Bal Bractwa Narciarskiego z dekorowaniem medalami za zwycięstwa w Slalomie Pokoleń w dniu 07.03.2020. Film ukazuje także spory fragment Mszy Świętej, celebrowanej przez znakomitego księdza Roberta Woszczyckiego, zwanego popularnie "Woszczu". Dużo śmiesznych, poważnych i wzruszających momentów.
  (C) 2020 UJK Kielce. Scenariusz i prowadzenie: Robert Dutkiewicz, Andrzej Szołowski. Kamery: Krzysztof Kupczewski, Tomasz Błaszkiewicz, Piotr Osiakowski /UJK. Montaż, postprodukcja oraz streaming: Krzysztof Kupczewski / WPP UJK.


 • 2020-03-07

  50-zimie w Bukowinie - narciarstwo - pasja, tak było, tak jest ...


  Film powstał z około 12 godzin materiałów źródłowych po wstępnej selekcji przez Andrzeja Szołowskiego z 30 godzin dostarczonych przez Andrzeja Szołowskiego, pracowników SWFiS UJK oraz przez Jolę Krawczyk /żonę śp. Stefana Krawczyka/. Film ukazuje historię szkoleń narciarskich kadry SWFiS oraz obozów narciarskich studentów od 1991 roku do czasów obecnych. Obrazuje kontrast pomiędzy standardami obowiązującymi wówczas i teraz w kwestiach sprzętu, techniki oraz warunków bytowych. Film zawiera także kadry z gali 30- i 40-zimia.
  (C) 2020 UJK Kielce. Materiały: Andrzej Szołowski, śp. Stefan Krawczyk, Piotr Osiakowski, UJK. Wparcie merytoryczne / konsultacja: Andrzej Szołowski / UCS UJK. Montaż i postprodukcja: Krzysztof Kupczewski / WPP UJK.
  W filmie wykorzystano utwór muzyczny "Yakety Sax-Music" James Q. Rich and Boots Randolph.


Więcej filmów
Więcej filmów