Uniwersytet Jana Kochanowskiego   
WYDZIAŁ  PEDAGOGIKI  i  PSYCHOLOGII
UNIWERSYTET  JANA KOCHANOWSKIEGO  W  KIELCACH
   Wydział Pedagogiczny i Artystyczny

WARSZTATY "METODY I FORMY PRACY Z DZIEĆMI Z TRUDNOŚCIAMI W UCZENIU SIĘ"

20 V 2015 roku

W dniach od 22.04.2015 roku do 20.05.2015 roku odbyły się warsztaty "Metody i formy pracy z dziećmi z trudnościami w uczeniu się" zorganizowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach we współpracy z Wydziałem Pedagogicznym i Artystycznym Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.
Zajęcia prowadziły osoby z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Z ramienia Uniwersytetu w warsztaty zaangażowały się dr Zuzanna Zbróg oraz dr Alicja Giermakowska. Ponadto uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez dr hab. Martę Bolińską oraz mgr Wiesławą Żaba-Żabińską. Uczestnicy, a jednocześnie praktycy, studenci i wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach zakończyli warsztaty z nową wiedzą i rozbudowanym warsztatem pracy, który z pewnością ułatwi im pracę z dziećmi, a tym samym przełoży się na lepsze funkcjonowanie dzieci w szkole.
Warsztaty "Metody i formy pracy z dziećmi z trudnościami w uczeniu się" to pierwsze zajęcia z cyklu warsztatów podnoszących umiejętności wolontariuszy. Na kolejnych spotkaniach planujemy poruszyć między innymi następującą tematykę: terapia dzieci z wykorzystaniem zabaw muzycznych, plastycznych, ruchowych i kontaktu z literaturą piekną.
Serdecznie zapraszamy Wszystkich zainteresowanych do współpracy!
Paulina Jandała
Małgorzata Kwaśniewska
Mariusz Przepióra


Inf. Małgorzata Kwaśniewska
Fot. Mariusz Przepióra / MOPR Kielce


aktualizowano: 
08.10.2018
przejdź na stronę: 
Wydziału  poprzednią   Uczelni  
webmaster: 
Kazimierz Kunisz  
 sobota, 6 czerwiec 2020 r. IP: 81.26.8.179;  CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/).
[ wygenerowano w 0.001 s ]