Uniwersytet Jana Kochanowskiego   
WYDZIAŁ  PEDAGOGIKI  i  PSYCHOLOGII
UNIWERSYTET  JANA KOCHANOWSKIEGO  W  KIELCACH
   Wydział Pedagogiczny i Artystyczny

XXIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny "Kondycja współczesnej rodziny w dobie postmodernizmu kulturowego"

13 V 2015 roku, CEART

W dniach 13-15 maja, w ramach XIII ŚWIĘTOKRZYSKIE DNI PROFILAKTYKI, w Kielcach i Podzamczu Chęcińskim odbyła się XXIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny "Kondycja współczesnej rodziny w dobie postmodernizmu kulturowego".
I dzień obrad rozpoczął się w Auli Głównej Centrum Eduakcji Artystycznej UJK. Słowo wstępne wygłosiła oraz gości przywitała przewodnicząca komitetu organizacyjnego prof. dr hab. Anna Kiekszkowska z Instytutu Pedagogiki i Psychologii. Następnie przemawiał JMRektor UJK prof. zw. dr hab. Jacek Semaniak, który też - po wystąpieniach pozostałych Gości - konferencję otworzył. Pierwszego dnia odbywały się wykłady plenarne i dyskusja w Centrum Edukacji Artystycznej.
Tematyka tegorocznego spotkania naukowego koncentrowała się wokół problematyki kondycji współczesnej rodziny i wszelkich działań wynikających z perspektywy jej funkcjonowania we współczesnym społeczeństwie. Było to zaproszenie do dialogu, dyskusji i wymiany doświadczeń na temat sytuacji społecznej i ekonomicznej rodziny, zagrożeń i potrzeb, zasobów i potencjałów rodziny oraz możliwości samorealizacji i udziału rodziny w postmodernistycznej rzeczywistości.
Drugi dzień obrad miał już miejsce w Regionalnym Centrum Naukowo-Technologicznym w Podzamczu Chęcińskim. W trakcie trwania konferencji odbyły się warsztaty metodyczne, sesja posterowa, musical oraz inne formy artystyczne w Kielcach oraz okolicach ruin zamku chęcińskiego i Jaskini Raj. Trzeci dzień to Dzień otwarty dla młodzieży.


Inf. Kazimierz Kunisz
Fot. Kazimierz Kunisz / UJK, Andrzej Arabski / UJK


aktualizowano: 
08.10.2018
przejdź na stronę: 
Wydziału  poprzednią   Uczelni  
webmaster: 
Kazimierz Kunisz  
 sobota, 6 czerwiec 2020 r. IP: 81.26.8.179;  CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/).
[ wygenerowano w 0.009 s ]