Uniwersytet Jana Kochanowskiego   
WYDZIAŁ  PEDAGOGICZNY  i  ARTYSTYCZNY
UNIWERSYTET  JANA KOCHANOWSKIEGO  W  KIELCACH
   Wydział Pedagogiczny i Artystyczny

Pogrążeni w bólu informujemy, że tragiczną śmiercią zginęła
nasza Koleżanka
mgr Barbara Armata
Serdeczne wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie składają
Dziekan, pracownicy, przyjaciele, społeczność akademicka
Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego
Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie 25 maja (piątek) o godz. 14 w kościele pw. Świętych Piotra i Pawła Apostołów w Makoszynie.

Informujemy, że w dniu 25 maja wszystkie dziekanaty oraz sekretariaty instytutów na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym będą czynne w godz. 9-12. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Loga
Zapraszamy pracowników Wydziału do osobistego składania zgłoszeń do projektu Nowa Era Kształcenia (nabór będzie prowadzony do momentu skompletowania wszystkich uczestników) w pok. 1 na formularzu zgłoszeniowym.

JM Rektor UJK prof. dr hab. Jacek Semaniak zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie dotyczące udziału w Hackathonie miejskim organizowanym przez Urząd Miasta Kielce. Spotkanie odbędzie się 25 maja o godz. 12:00 na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym, aula B5.Erasmus dla studentów i wykładowców. Erasmus for Incoming Students.

Uruchomiona została rekrutacja pracowników na wyjazdy dydaktyczne i szkoleniowe w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019, która potrwa do 8 czerwca br. Dokumenty należy składać do Biura Wymiany Studentów i Doktorantów, Żeromskiego 5, pokój nr 301, III piętro. [Informacje]


Katalog zajęć do wyboru poza planem studiów.